ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020
    • Οι τελικές εξετάσεις με φυσική παρουσία θα διεξαχθούν την εβδομάδα 1 - 8 Αυγούστου 2020. Το πρόγραμμα έχει αναρτηθεί πιο κάτω κατά Τμήμα.
    • Επομένως προτρέπονται ακαδημαϊκοί και φοιτητές να ελέγξουν τις εξετάσεις που τους αφορούν.
    • Εισηγήσεις για αλλαγές στις ημερομηνίες εντός της εξεταστικής περιόδου, θα μπορούν να διευθετηθούν μόνο, αφού προηγηθεί συμφωνία μεταξύ διδασκόντων και φοιτητών μέχρι την Δευτέρα 13 Ιουλίου 2020. Εάν οι εισηγήσεις αυτές εμπίπτουν εκτός εξεταστικής περιόδου θα λαμβάνονται υπόψη μόνο εάν υποβληθούν μέσω του Πρόεδρου του Τμήματος.

Ανθρωπιστικών Επιστημών

Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών

Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών της Αγωγής

Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης

Πολυτεχνική
    Φιλοσοφική
    Βυζαντινών και Νεοελληνικών Σπουδών

imagesKJ7QHJJG

Για περαιτέρω διευκρινίσεις παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με την Έλενα Πελετιέ στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αγαπητοί/τές φίλοι/φίλες,

Αγαπητές φοιτήτριες / Αγαπητοί φοιτητές,

Εκ μέρους της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας (YΣΦM), σας καλωσορίζω στο ξεκίνημα ή τη συνέχεια των σπουδών σας!

...περισσότερα