ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-2018

• Η εξεταστική περίοδος είναι από τις 11 Μαϊου μέχρι και τις 25 Μαϊου 2018. Οι τελικές εξετάσεις του Κέντρου Γλωσσών είναι από τις 7 Μαϊου μέχρι και τις 10 Μαϊου 2018.
  • Το Πρόγραμμα Εξετάσεων του Εαρινού Εξαμήνου 2017/18 έχει ανανεωθεί πιο κάτω κατά Τμήμα μετά από τις εισηγήσεις/τα αιτήματα σας.
  • Παρακαλώ όπως ακαδημαϊκοί και φοιτητές ελέγξουν τις εξετάσεις που τους αφορούν.

Ανθρωπιστικών Επιστημών

Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών

Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών της Αγωγής

Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης

Πολυτεχνική
Φιλοσοφική

Κανόνες Φοίτησης Σπουδών - σημεία όπου αναφέρονται οι Κανόνες Εξετάσεων είναι >
Ι.  Γενικοί Κανόνες - 1.8, 1.9, 1.10, 1.11
ΙV.Κανόνες Εξετάσεων - 1, 2, 3, 4 και 5
V. Κανόνες Εξετάσεων για την Ακαδημαϊκή Υποστήριξη φοιτητών με ειδικές ανάγκες - 1, 2, 3, 4 και 5
Κανόνες Ιατρικής Σχολής
V. Εξετάσεις-Σύστημα Βαθμολογίας - 4.1 μέχρι 4.18

Συνήθεις Ερωτήσεις - απαντήσεις για τις εξετάσεις βρίσκονται στο σημείο >
Σπουδές και Φοίτησης στο Πανεπιστήμιο Κύπρου - ερωτήματα 6 μέχρι και 9

Για περαιτέρω διευκρινίσεις παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με την Έλενα Πελετιέ στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

imagesKJ7QHJJG