ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018-2019

• Η εξεταστική περίοδος για το Εαρινό Εξάμηνο 2018/19 αρχίζει από τις 10/5/2019 μέχρι και τις 24/5/19.
  • Οι εξετάσεις των μαθημάτων του Κέντρου Γλωσσών έχουν διευθετηθεί από τις 6/5/19 μέχρι και τις 9/5/19.
  • Oποιεσδήποτε εισηγήσεις για αλλαγές στο πρόγραμμα εντός της εξεταστικής περιόδου θα ληφθούν υπόψη μόνο εάν προηγηθεί συμφωνία μεταξύ διδασκόντων και φοιτητών.  Εάν υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος που πρέπει κάποιο μάθημα να γίνει εκτός εξεταστικής ζώνης θα ληφθεί υπόψη μόνο εάν υποβληθεί μέσω του Προέδρου του Τμήματος.  Τελευταία ημέρα υποβολής για αλλαγές η Παρασκευή 19 Απριλίου 2019.
  • Το Τελικό Πρόγραμμα Εξετάσεων θα ανακοινωθεί την Δευτέρα 22 Απριλίου 2019.
  • Ανακοίνωση για απαλλαγή από στρατιωτική άσκηση
Ανθρωπιστικών Επιστημών

Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών

Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών της Αγωγής

Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης

Πολυτεχνική
Φιλοσοφική

Κανόνες Φοίτησης Σπουδών- σημεία όπου αναφέρονται οι Κανόνες Εξετάσεων είναι >
Κανόνες Ιατρικής Σχολής

Συνήθεις Ερωτήσεις - απαντήσεις για τις εξετάσεις βρίσκονται στο σημείο >
Σπουδές και Φοίτησης στο Πανεπιστήμιο Κύπρου - ερωτήματα 6 μέχρι και 9

Για περαιτέρω διευκρινίσεις παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με την Έλενα Πελετιέ στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

imagesKJ7QHJJG