Η Ιατρική Σχολή προκηρύσσει μία θέση (1) Μεταπτυχιακού Συνεργάτη, μέχρι και τις 31 Οκτωβρίου 2019.

Το Τμήμα Βιολογίας προκηρύσσει δύο θέσεις (2) Ειδικού Επιστήμονα Διδασκαλίας, μέχρι και τις 31 Οκτωβρίου 2019.

Η Ιατρική Σχολή προκηρύσσει μία θέση (1) Ειδικού Επιστήμονα Έρευνας, μέχρι και τις 29 Οκτωβρίου 2019.

Το Εργαστήριο Φωτοβολταϊκής Τεχνολογίας, της Ερευνητικής Μονάδας Ενεργειακής Αειφορίας ΦΩΣ του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μία (1)  θέση Ειδικού Επιστήμονα (Υποστήριξης Έργου) μέχρι τις 4 Νοεμβρίου 2019

Η Ιατρική Σχολή προκηρύσσει μία θέση Ειδικού Επιστήμονα Έρευνας, μέχρι και τις 18 Οκτωβρίου 2019

Η Φιλοσοφική Σχολή του Πανεπιστημίου Κύπρου ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα Υποστήριξης Έργου, μέχρι τις 18 Οκτωβρίου 2019

Το Τμήμα Μηχανικών Μηχανολογίας και Κατασκευαστικής προκηρύσσει τέσσερις (4) θέσεις Ειδικού Επιστήμονα Διδασκαλίας, μέχρι και τις 29 Οκτωβρίου 2019.

The IRIDA Research Centre for Communication Technologies, announces two (2) Special Scientists (Assistant Researchers) positions, until the 18th October 2019.

The IRIDA Research Centre for Communication Technologies, announces two (2) Special Scientists ( Research Fellow) positions, until the 18th October 2019.

Το Κέντρο Εφαρμοσμένης Νευροεπιστήμης (ΚΕΝ) του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μια (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα, μέχρι τις 08 Οκτωβρίου 2019.

Διόρθωση: Η Σχολή Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης ανακοινώνει μία ή δύο θέσεις Ειδικού Επιστήμονα Υποστήριξης Έργου μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου 2019

Η Ερευνητική Μονάδα Αρχαιολογίας ανακοινώνει μία (1) θέση Μεταδιδακτορικού Ερευνητή, μέχρι και τις 27 Οκτωβρίου 2019.

Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Δημόσιας Διοίκησης ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα Έρευνας, μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Τμήμα Επιστημών της Αγωγής προκηρύσσει θέσεις Ειδικού Επιστήμονα Διδασκαλίας στο αντικείμενο Σχολική Εμπειρία στο αντικείμενο Θρησκευτική Παιδεία, μέχρι και τις 27 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Εργαστήριο Φωτοβολταϊκής Τεχνολογίας, της Ερευνητικής Μονάδας Ενεργειακής Αειφορίας ΦΩΣ, του Πανεπιστημίου Κύπρου, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση μίας (1) θέσης (μερικής ή πλήρους απασχόλησης) Ειδικού Επιστήμονα μέχρι τη Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019.

Το Εργαστήριο Φωτοβολταϊκής Τεχνολογίας, της Ερευνητικής Μονάδας Ενεργειακής Αειφορίας ΦΩΣ, του Πανεπιστημίου Κύπρου, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση μίας (1) θέσης (μερικής ή πλήρους απασχόλησης) Ειδικού Επιστήμονα μέχρι και τις 28 Οκτωβρίου 2019.

Η Υπηρεσία Υποστήριξης Έρευνας του Πανεπιστημίου Κύπρου δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση (3) κενών θέσεων Ειδικού Επιστήμονα Υποστήριξης Έργου για πλήρη απασχόληση μέχρι και τις 26 Σεπτεμβρίου 2019.

Η Ιατρική Σχολή ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα Υποστήριξης Έργου, μέχρι και τις 25 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Τμήμα Επιστημών της Αγωγής προκηρύσσει θέσεις Ειδικού Επιστήμονα Διδασκαλίας στο αντικείμενο Σχολική Εμπειρία, μέχρι και τις 19 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Τμήμα Αρχιτεκτονικής του Πανεπιστημίου Κύπρου δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση μέχρι δύο (2) θέσεων Ειδικού Επιστήμονα Έρευνας μέχρι τη Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Πανεπιστήμιο Κύπρου δέχεται βιογραφικά σημειώματα για την πλήρωση δύο (2) θέσεων Ειδικού Επιστήμονα Υποστήριξης Έργου, για απασχόληση στο Έργο «Γραφεία Διασύνδεσης Πανεπιστημίων με την αγορά εργασίας», μέχρι και τις 11 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Κέντρο Ερευνών Μοριακής Ιατρικής του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (Clinical Coordinator), μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Κέντρο Ερευνών Μοριακής Ιατρικής του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (Quality Operations Manager), μέχρι και τις 30 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Τμήμα Γαλλικών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ανακοινώνει μία (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (Έρευνας), μέχρι και τις 02 Σεπτεμβρίου 2019

Το Τμήμα Γαλλικών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ανακοινώνει μία (1) θέση Μεταπτυχιακού Συνεργάτη, μέχρι τις 3 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Τμήμα Αρχιτεκτονικής του Πανεπιστημίου Κύπρου δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση μίας (1) ή δύο (2) θέσεων Ειδικού Επιστήμονα ΄Ερευνας μέχρι την Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου 2019.

Το Κέντρο Εφαρμοσμένης Νευροεπιστήμης του Πανεπιστημίου Κύπρου ανακοινώνει μια (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (έρευνας), μέχρι τις 06 Σεπτεμβρίου 2019.

Tο Κέντρο Οικονομικών Ερευνών στο Τμήμα Οικονομικών του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μια (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (Masters), μέχρι την 7η Σεπτεμβρίου 2019.

Tο Κέντρο Οικονομικών Ερευνών στο Τμήμα Οικονομικών του Πανεπιστημίου Κύπρου, ανακοινώνει μια (1) θέση Ειδικού Επιστήμονα (PhD), μέχρι την 7η Σεπτεμβρίου 2019.

ΘΕΣΕΙΣ:

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 30 Αυγούστου 2019, ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

The Department of Biological Sciences of the University of Cyprus  invites applications for one (1) Special Scientist (Post-Doctoral) position, until the 2nd April 2019.